Ugrás a tartalomra

Villanyszerelői állás netto 2100€-tól/hó, Dél-NémetO ill. Bécs, ingyenes szállással

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+36 702 362 030
call
+421950654464
info@prestigework.eu

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 2100 - 2200€/hó

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

A Prestige Work GmbH tapasztalt villanyszerelőknek, vízvezetékszerelőknek, gázszerelőknek, lakatosoknak, hegesztőknek és más szakmunkásoknak kínál megbízható és jól fizető munkákat Németországban, Ausztriában és Hollandiában. Partnereink a német és osztrák piac erős, elismert munkaadói akik több 100 magyar dolgozót foglalkoztatnak.

Ipari és kapcsolószekrény építő VILLANYSZERELŐ szakembereknek kínálunk munkalehetőséget Dél-Németországban, Baden-Würtemberg és Bayern régiókba (Stuttgart, München, Mannheim, Nürnberg, Ulm és ezek környéke), illetve osztrák területen is vannak munkáink (Bécs, Linz) Kezdés: folyamatos, belépés minden hétfőn.

Feladatok:

  •  Feladatok  az adott pozíció fügvényében változnak
  •  Régi és új épületek villamosvezetékeinek felújítása, hálózatok kiépítése
  •  Kapcsolószekrények bekötése, általános villanyszerelői feladatok (erős és  gyengeáram)
  •  Kapcsolószekrények és vezérlések kábelezése, felépítése
  •  Kapcsolási, bekötési rajzok olvasása
  •  Elosztók, kapcsolók bekötése,tűzjelzők, elektromos berendezések  telepítése
  •  Karbantartás, javítás,problémák hatékony megoldása

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
  • Német nyelv középfokú ismerete (szaknyelv ismerete) amelyet telefonos intervjúval ellenőrzünk, angol nyelv ismerete előny
  • Legalább 2 év munkatapasztalat
  • B jogosítvány és saját autó
  • Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

Ami kínálunk:

 Fizetés netto 2100-2200 EUR (167 ledolgozott órára)

  • Túlóra lehetőség
  • Munkáltató által biztosított és fizetett szállás
  • Céges autó biztosítása igény esetén
  •  Heti 40óra felett 50 % túlóra pótlék, ünnepnapokon és vasárnap 100%
  • Szabadságpénz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a német munkáltatóval
  • Heti előleg 100-200€
  • Munkáltató által fizetett adó és szociális hozzájárulások
  • Segítségnyujtás a családi pótlék igénylésében
  • Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Figyelem! 500 euró egyszeri munkába lépési prémiumot kínálunk Önnek amennyiben németországi vagy ausztriai munkaszerződéssel és B1 szintű német nyelvtudással rendelkezik.

Amennyiben az állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk.

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: info@prestigework.eu vagy látogassák meg oldalunkat: www.prestigework.eu/hu

Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária, Tel. +421950654464, +36702362030,

H-P: 8-16