Gépjármű biztosítás Németországban

Villanyszerelő állás Németországban, 13,00€/óra + Auslöse:50€ net./nap, szervezett szállás

Prestigework képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity Prestigework

phone_android
call
+36702362030
email info@prestigework.eu

dns

language Nyelvtudás: jo

euro_symbol
2700€-3000€/ hó

Munkalehetőség villanyszerelőknek Németországban hosszútávú munkára

A Prestige Work 2014 megalapítása óta, immár vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Partnereink az osztrák és német piac elismert munkáltatói. Fő tevékenységünk a jól képzett szakemberek és szakmunkások profeszionális elhelyezése Németország területén. Számunkra az emberi értékek a legfontosabbak, ezért minden ügyfelünket, Önt is kiemelten kezeljük.

Feladatok:

– Általános villanyszerelési feladatok
– Régi és új épületek villamosvezetékeinek felújítása, hálózatok kiépítése
– Kapcsolószekrények bekötése
– Karbantartás, javítás és felújítás

Amit kínálunk:

– Órabér 13,00€ bruttó/óra + Auslöse:50€ nettó/ nap
– Általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyén vagy a munkahely közelében
– Szabadságpénz
– Határozatlan idejű német munkaszerződés, közvetítői díjak nélkül
– Nyugdíj-és betegbiztosítás
– Heti előleglehetőség 200€ -ig
– Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
– Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Követelmények:

– Befejezett villanyszerelői végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat
– Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
– Saját autó, B kategóriás jogosítvány
– Utazási hajlandóság
– Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő e-mail címen: info@prestigework.eu vagy látogassák meg weboldalunkat: www.prestigework.eu/hu

Kapcsolattartó személy: Mgr. Máté Dóra, Tel. +421950654464, +36702362030 Nyitva tartás: H-P: 8-16

További német villanyszerelő állások

Oldalak