Ugrás a tartalomra

Pincér állások Németországban

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity nemetmunkateam
phone_android
+49160 9233 4019
call
+49
nemetmunkateam@nemetmunka.hu
info https://www.nemetmunka.hu/

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 1950-2400€/hó

Ajánlatunk: Segédpincér, helyettes főpincér és vezető pincér szállodai állások Chiemsee közelében

Amit kínálunk: A bérezés sorrendben: segédpincér 1.950,-€ bruttó,
helyettes főpincér 2.200,€ bruttó és vezető pincér 2.400,-€ bruttó. Az ellátás ingyenes. A munkaidő heti 40 óra.
A szállás közvetlenül a szálloda mellett bútorozott szobában közös fürdővel és konyhával 205,-€.
Másik lehetőség a szállótól kb 1,5 kilométerre található 23-70 nm-es külön lakás konyhával és zuhanyzóval, amely bérleti díja 330-700,-€.

Feladatok: A felszolgálók és segédfelszolgálók feladata a rangsor értelmében történik, mindenki a saját pozíciójában fogadja és szolgálja ki a német és külföldi vendégeket.

Elvárások: B1-B2 szintű német nyelvtudás és gyakorlat szükséges.

Bővebb infó weboldalunkon:

EXACT Personal UG  83224 Grassau
Telefonos elérhetőség: 0049 160 9233 4019
E-Mail cím: nemetmunkateam@nemetmunka.hu