Kérj ajánaltot több biztosítótól egyszerre.  Részletek:
open_in_new

Pincér állások Németországban

nemetmunkateam képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity nemetmunkateam

phone_android
call
+49
email nemetmunkateam@nemetmunka.hu
info

dns

language Nyelvtudás: jo

euro_symbol
1950-2400€/hó

Segédpincér, helyettes főpincér és főpincér állások a Chiemsee közelében

Ajánlatunk: Segédpincér, helyettes főpincér és vezető pincér szállodai állások Chiemsee közelében

Amit kínálunk: A bérezés sorrendben: segédpincér 1.950,-€ bruttó,

helyettes főpincér 2.200,€ bruttó és vezető pincér 2.400,-€ bruttó. Az ellátás ingyenes. A munkaidő heti 40 óra.

A szállás közvetlenül a szálloda mellett bútorozott szobában közös fürdővel és konyhával 205,-€.

Másik lehetőség a szállótól kb 1,5 kilométerre található 23-70 nm-es külön lakás konyhával és zuhanyzóval, amely bérleti díja 330-700,-€.

Feladatok: A felszolgálók és segédfelszolgálók feladata a rangsor értelmében történik, mindenki a saját pozíciójában fogadja és szolgálja ki a német és külföldi vendégeket.

Elvárások: B1-B2 szintű német nyelvtudás és gyakorlat szükséges.

Bővebb infó weboldalunkon:

EXACT Personal UG  83224 Grassau

Telefonos elérhetőség: 0049 160 9233 4019

E-Mail cím: nemetmunkateam@nemetmunka.hu