Ugrás a tartalomra

Ipari villanyszerelő állás BW területére, 1500 nettó

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity tk-personal
info bewerbung@tkgmbh.de

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Ipari villanyszerlöket keresünk Németországba!

Feladatok:

  • Kapcsolószekrények és vezérlések kábelezése, felépítése
  • Kábelek és vezetékek méretre vágása
  • Szelepek és kapcsolók bekötése
  • Kezelôpultok összeszerelése és kábelezése
  • Perifériás készülékek összeszerelése és üzembe helyezése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, ipari illetve üzemi villanyszerelés
  • Munkatapasztalat a szekrenyszereles területen
  • Kapcsolási rajz olvasása elôfeltétel
  • Csapatmunka
  • Felxibilitás
  • Haladó szintü (B1-es) német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Biztos, bejelentett munka megbízható német cégnél
  • 1500 Euro netto fizetés 170 munkaóránál, plusz túlóra
  • Ingyenes szállás (panzióban, nem munkásszállón), vagy meglévő lakás esetén 300 Eur lakbér hozzájárulás
  • Ingyenes munkaruha és munkacipő

A fényképes szakmai önéletrajzokat a bewerbung@tkgmbh.de e-mail címre várjuk!

Közvetítői díj nincs!

Jo napot kivanok vilanyszereloi tapasztalatal rendelkezem es erdekelne is a munka csak a nyelvet nem tudom ez lenne a bajj hogyha szukseguk van ram ako tel:0749974354    fb:somodi istvan gyorgy

Kedves István, köszönöm hogy válaszolt a hirdetésünkre! Sajnos a munkát adó cég elvárásnak jelölte meg a nyelvtudást, így csakis olyan jelentkezöket továbbíthatunk, akik beszélik a német nyelvet. Üdvözlettel: Tk Personal Service GmbH