Laboráns állás Baden-Württemberg, fizetés 2500 euró/hó nettó, szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Humanus-Person…
phone_android
+491626840343
call
+4990817895937
csiszar@humanus-personalservice.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 2500 € nettó

people Párokat vesznek fel?

Laboráns állás Baden-Württemberg nettó 2500 euró/hó

Szükséges képesítések és fizetés:

- Laboratóriumban szerzett több éves munkatapasztalat (nettó 2500 EUR -szállás)

- Alternatíva: Végzett laboratóriumi technikus, technikai asszisztens, vegyész technikus, gyógyszerész vagy hasonló képesítés (nettó 2500 EUR - szállás)

- Alternatíva: Felsőfokú biológia szakirányú végzettség, kémia, biotechnológia, élelmiszertechnikus, orvostechnikus vagy hasonló  szakirány (nettó 2500 EUR, a szállás)

Elvárások:

- Jó német nyelvtudás szóban és írásban (legalább 3/5)

- FIGYELEM: A TOP PÁLYÁZÓK JELENTKEZÉSÉT JÓ ANGOLTUDÁSSAL IS ELFOGADJUK!

- Hajlandóság hétvégén és műszakban dolgozni

- Alapvető ismeretek a gyógyszeriparban (pl. Aktuális higéniai normákban való jártasság, steril szobai tapasztalat stb.)

- Pontos, tiszta és szorgalmas munkavégzés

- A vezetői engedély és az autó nem feltétel, de mindenképpen előnyt jelent

Tevékenység és feladatok:

- A szintézisek és Biogyógyszerek szintézisére és szintézisére  GMP alapú kutatása

- A biogyógyszerészeti hatóanyagok GMP alapú szintézise és tisztító eljárásának megvalósítása

- Kromatográfiai és szűrőrendszerek előkészítése a laboratóriumban és a kísérleti üzemben

- Analitikai kontrollok elvégzése (vezetőképesség, pH érték, fotometrikus fehérje meghatározása)

- A mérési értékek beírása a rendszerbe

- SAP rendszerben való jártasság (pl. anyaglogisztika, rendelések nyomon követése a megbízások alapján)

- A munka dokumentálása

- Laboratóriumi organizáció, a műszaki eszközök működésének biztosítása

A munka helye és kezdete:

- Baden-Württemberg

- A munka megkezdése 2021. január 11-től