Ugrás a tartalomra

Ápoló álláslehetőség Németországban!

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity AIDe-Hungary Kft.
info allas@aidehungary.hu

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: -

people Párokat vesznek fel?

AIDe GmbH

munkatársakat keres

Ápoló

munkakörbe

A jelentkezőket keresünk Stuttgart / Bodensee / Karlsruhe környékére, kórházakba, idősotthonokba, magánrendelőkbe.

Az ápolók feladatai közé tartozik az alap- és a speciális ápolási feladatok önálló elvégzése, az ápolási dokumentáció felelősségteljes és gondos kezelése, kórházi információs rendszerek alkalmazása.

Akik ápolóként, egészségügyi asszisztensként, nővérként, vagy gondozóként szeretnének dolgozni Németország területén, azok mély empatikus képességgel kell hogy rendelkezzenek, hiszen nem csupán fizikai ellátásban kell részesíteni a betegeket, idős személyeket, hanem lelki támogatásban is, hogy azok felépülését a meleg, szerető légkör is segítse.

Elvárásaink közé tartozik még, az erős társalgási szintű német nyelvtudás, (min. B1-es szint), továbbá szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Európai szintű jövedelem. (az órabér: bruttó 14 €-tól kezdődik  és végzettségtől/tapasztalattól függően emelkedik)
  • német munkaadó
  • legális, bejelentett munkavégzés, teljes munkaidős állás
  • betegségbiztosítás
  • a munkaerő-közvetítés díjtalan,
  • segítségnyújtás, magyar anyanyelvű kapcsolattartó
  • németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el a végzettségét igazoló bizonyítvány másolatát a magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzával együtt -  a munkakör megjelölésévell az allas@aidehungary.hu e-mail címre.