Ugrás a tartalomra

Víz-/Gáz-/ és Fűtésszerelő állás, 12-13€/h, szállás 200€

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity i-ppm
info info@zeitnah-pd.de

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Egy megbízható, motivált, OKJ-s  Víz-/Gáz-/ és Fűtésszerelő végzettséggel rendelkező szakmunkatársat keresünk német partnerünk részére.
Elvárások:

§ A végzettséget igazoló bizonyítványok másolata
§ Legalább B1-es szintű német nyelvtudás, amelyet Skype-os interjúval „ellenőrzünk”;
§ B kategóriás jogosítvány + vezetői engedély 7,5 tonnáig;
§ Hajlandóság akár az önálló munkavégzésre is;
§ Legalább 5 év hasonló munkakörben betöltött szakmai tapasztalat;
§ Hajlandóság a műszakokban történő munkavégzésre;
§ MS Office alapismeretek;
Feladatok:
§ Èpületüzemeltetési, karbantartási, javítási feladatok végzése;
§ Az épületek zavartalan üzemszerű működésének biztosítása, a víz-csatorna, fűtési és hűtési berendezésekben bekövetkezett kisebb meghibásodások elhárítása, javítása;
§ Az épületgépészeti rendszerek műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kisérése, meghibásodás esetén a hiba elhárítása;
Amit ajánlunk:
§ Biztos, hosszú távú  munkahely;
§ Brutto 12-13 EUR/órabér;
§ A próbaidő lejárta után Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld;
§ Igény esetén biztosítunk szállást, amelyért utólag kell fizetni - 200 EUR/hó
§ Kellemes munkahelyi környezet, nyugodt munkakörülmények.
§ Előrelépési és továbbképzési lehetőségek;
Munkavégzés helye: Paderborn és annak 50 km-es vonzáskörzete.

A pályázat benyújtásának módjaelektronikus úton az info@zeitnah-pd.de E-Mail címre!
Pályázatában kérjük adja meg a munkakezdés lehetséges legkorábbi dátumát!  Örömmel várjuk jelentkezését!