Ugrás a tartalomra

Villanyszerelő állás, Paderborn, 12-13€/óra, szállás 200€

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity i-ppm
info info@zeitnah-pd.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

Egy megbízható, motivált, OKJ-s villanyszerelő végzettséggel rendelkező szakmunkatársat keresünk német partnerünk részére.

Elvárások:

§ A végzettséget igazoló bizonyítványok másolata

§ Legalább B1-es szintű német nyelvtudás, amelyet Skype-os interjúval „ellenőrzünk”;

§ A1-es szintű angol nyelvtudás;

§ B kategóriás jogosítvány;

§ Hajlandóság akár az önálló munkavégzésre is;

§ Legalább 5 év hasonló munkakörben betöltött szakmai tapasztalat;

§ Hajlandóság a műszakokban történő munkavégzésre;

§ MS Office alapismeretek;

§ Vezetői, irányítási tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

§ Üzemzavar-elhárítás;

§ Üzemviteli és karbantartási tevékenység.

§ A berendezések biztonságos működését zavaró problémák felismerése és megoldása.

Amit ajánlunk:

§ Biztos, hosszú távú  munkahely;

§ Brutto 12-13 EUR/órabér;

§ A próbaidő lejárta után Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld;

§ Igény esetén biztosítunk szállást, amelyért utólag kell fizetni - 200 EUR/hó

§ Kellemes munkahelyi környezet, nyugodt munkakörülmények.

§ Előrelépési és továbbképzési lehetőségek;

Munkavégzés helye: Paderborn és annak 50 km-es vonzáskörzete.

A pályázat benyújtásának módjaelektronikus úton az info@zeitnah-pd.de E-Mail címre! Pályázatában kérjük adja meg a munkakezdés lehetséges legkorábbi dátumát!  Örömmel várjuk jelentkezését!