Hegesztő (CO2) állás Dél-Németországban, Bérezés: havi bruttó: 2300-2600€

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254508658
call
4915254507647
munka-nemetorszag@randstad.de
info munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: brutto 23€/óra

home Szállás: segítenek

people Párokat vesznek fel? nem

Partnercégünkhöz keresünk gyakorlattal, több éves tapasztalattal, önállóan dolgozni képes, németül legalább műhelyszinten beszélő CO-(MAG), vagy/és AWI(WIG) hegesztő kollégákat Neu-Ulmba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:
Neu-Ulm

Feladatok:

  • munkadarabok összeállítása, heftelése, hegesztése műszaki rajz alapján
  • a kész darabok egyengetése, csiszolása
  • a különböző hegesztési eljárásokhoz a megfelelő berendezések és szerszámok kiválasztása
  • felmerülő hibák okainak meghatározása és hibaelhárítás

Elvárások:

  • hegesztő és/vagy lakatos végzettség vagy több, mint 2 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • két műszakos munkarend vállalása
  • műszaki rajz olvasása

Nyelvtudás:

  • alapfokú beszédképes (min. A2) német nyelvtudás

    (önálló, alapszintű kommunikáció német nyelvű kollégákkal)

Előnyt jelent:

  • érvényes MAG (CO2), ISO 9606/1, vagy AWI (WIG) minősítés

Bérezés:

  • kezdő fizetés: havi nettó 2300-2600 € (151,67 munkaórára számolva)

Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • munkaruházat
  • 25 nap szabadság az első évben (+ a ledolgozott órák, ún idökonto/Zeitkonto csúsztatása)
  • szabadság-, illetve karácsonyi pénz a próbaidő letelte után
  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: