Ugrás a tartalomra

Liftszerelő munkalehetőség Münchenben

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity AIDe-Hungary Kft.

dns

language Nyelvtudás: nincs

euro_symbol Fizetés: -

Az AIDE Gmbh liftszerelöket keres partnere részére müncheni munkavégzésre!

Feladatok:

Felvonók karbantartására és szervizelésére szakképzett felvonószerelőt keresünk.

Elvárások:

  • Német társalgái szintű német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Órabér: 11,62 EUR (Bruttó)
  • Napidíj: 25 EUR (Nettó) - minden ledolgozott munkanapra jár, utazás, étkezés szállás hozzájárulás az órabéren felül!
  • A munkaerő-közvetítés díjtalan.
  • Legális bejelentett munkavégzés.
  • Munkaszerződés Németországban kerül megkötésre.
  • Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani. A szállás költséget utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 360 euro). A letét és az adminisztrációs díjat nem a munkavállalónak kell fizetni

NÉMET nyelven írt Önéletrajzokat várjuk!