Targoncavezető, havi nettó kezdö 2050-2300 € + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+498331836927
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: nettó 1800-2000 €

home Szállás: biztosítanak

people Párokat vesznek fel? nem

RANDSTAD ÁLLÁS, KIRCHDORF, 88457

Targoncavezető, havi nettó kezdö 2050-2300 €* + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

Partnercégünk - a világ egyik vezető gépgyártó cégének Kirchdorf-i telephelye - számára keresünk targoncavezetőket 2 műszakos munkarendbe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: munka-nemetorszag@randstad.de

Munkavégzés helye: 88457 Kirchdorf, Németország

Feladatok:

- munka elektromos elülső ill. oldalvillás vagy 5 tonnás elülső villás dízel targoncával

- raklapok szállítása, raktárrendezési feladatok vagy munka magaspolcos rendszerekkel vagy nagyméretű (2-4 m) fém raklapok és rácsos konténerek (Gitterbox) egymásra- és áthelyezése, teherautó ill. vasúti rakterek feltöltése és kirakodása kültéren

- teherautó rakterek be és kipakolása, raktárfeltöltés, szabadtéri rakodás

- normál vagy 2 műszakos munkarend

Elvárások:

- legalább 2 éves targoncavezetői, aktív gyakorlat

- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Nyelvtudás:

legalább alapfokú beszédképes (A2*) német nyelvtudás

önálló kommunikáció német nyelvű kollégákkal

Előnyt jelent:

- német targoncavezetői jogosítvány

Bérezés:

- kezdő fizetés: havi nettó 2050-2300 € (*151,67 munkaórára számolva)

lépcsözetes fizetés:
1-7 hónap 17,55 €
8-9 hónap 19,58 €
10-12 hónap 20,25 €
13. hónaptól 22,95 €

- ingyenes, kulturált szálláslehetőség vagy lakbértámogatás 500 €-ig

Amit biztosítunk:

- határozatlan idejű, teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás

- munkaruházat

- 25 nap szabadság az első évben (+ a ledolgozott órák, ún idökonto/Zeitkonto csúsztatása)

- szabadság-, illetve karácsonyi pénz a próbaidő letelte után

- ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez