Targoncavezető, havi 1500-1800 €/hó + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+498331836927
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: nettó 1500-1800 €

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁS, KIRCHDORF

Targoncavezető, havi nettó 1500-1800 € + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

Partnercégünk - a világ egyik vezető gépgyártó cégének Kirchdorf-i telephelye - számára keresünk targoncavezetőt normál vagy 2 műszakos munkarendbe.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjuk, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:

88450 Kirchdorf, Németország

Feladatok:

  • munka elektromos elülső ill. oldalvillás vagy 5 tonnás elülső villás dízel targoncával
  • raklapok szállítása, raktárrendezési feladatok vagy munka magaspolcos renszerekkel vagy nagyméretű (2-4 m) fém raklapok és rácsos konténerek (Gitterbox) egymásra- és áthelyezése, teherautó ill. vasúti rakterek feltöltése és kirakodása kültéren
  • teherautó rakterek be és kipakolása, raktárfeltöltés, szabadtéri rakodás
  • normál műszakos munkarend

Elvárások:

  • legalább 2 éves targoncavezetői, aktív gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

*A német nyelvi szintekről további információ az alábbi linkre kattintva olvasható:

Nyelvtudás:

  • alapfokú beszédképes (A2*) német nyelvtudás
  • önálló kommunikáció német nyelvű kollégákkal

Előnyt jelent:

  • német targoncavezetői jogosítvány

Bérezés:

  • kezdő fizetés: havi nettó 1500-1800 € (151,67 munkaórára számolva)
  • az első 12 hónapban folyamatosan növekvő órabér
  • ingyenes, kultúrált szálláslehetőség

Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • munkaruházat
  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás
  • német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategóriaváltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjuk küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: