Ugrás a tartalomra

Targoncavezetői állás, logisztikai cég, Ilsfeld, 11,30€-12€/h

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Iconnex
phone_android
+4971311217369
call
kulcsar@iconnex.eu

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 11,30€-12€/h

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Logisztikai céghez keresünk targoncavezetőket és betantott munkavállalókat német nyelvtudással hosszú távú munkára Ilsfeld városába

Az iConnex GmbH egy évek óta dinamikusan növekvő német cég, amely már több száz elégedett munkavállalóval rendelkezik. A vállalat Németország Baden-Württembergi tartományában van jelen és sokéves tapasztalattal rendelkezik a kelet Európai térségből érkezett munkavállalók foglalkoztatásában. Cégünket kimagaslóan jó minőség és megbízhatóság jellemzi, munkavállalóinkra kiemelt figyelmet fordítunk.

Munkaköri leírás:
- Feladatok: autóipari alkatrészek komissiózása, anyagmozgatás, általános raktári tevékenységek
- Munkavégzés helye: Ilsfeld
- jelenleg 2 műszak

Amit kínálunk:
- Órabér - Betanított munkavállaló: bruttó: 10,30€/h
- Órabér - Targoncavezető: bruttó 11,30€ - 12€+ pótlékok (a bér nyelvtudás és tapasztalat függvénye)
- Hosszútávú munkalehetőség
- Német munkaszerződés bejelentéssel
- NINCS kövzetítési díj

Elvárások:
- Szükséges nyelvtudás: német A2/B1
- Targoncavezetői munkához: Targoncavezetőként szerzett tapasztalat és targoncás jogosítvány
- Megbízhatóság
- Több műszak vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát az alábbi E-mail címre.

Kulcsár Tamás

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
www.iconnex.eu