Víz- Gáz- Fűtés- szaniter szerelő allas korrekt nemet cegnel

német munka

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity AkzentTimea
info timea.nemeth@hotmail.com

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

Ha szeretne pozitiv jövökeppel, nehany honapon belül biztos egszisztenciaval rendelkezni, akkor a nemetorszagi Akzent Personaldiensleistung GmbH-nal megfelelö kezekben van. A ceg alapertekei többek között a nyitottsag, a korrektseg, illetve a külföldröl erkezo munkavallalok megbecsülese.

Munkavegzes helye: Halle (Saale)

Feladatok:
- Lakó- és középületek, valamint ipari létesítmények hőközpontjainak szerelése, belső fűtési rendszereinek kialakítása
- Fűtő- és hűtőberendezések, melegvíz-szolgáltató berendezések, klímák szerelése, üzembe helyezése, felújítása
- Vízvezeték- és gázvezetékrendszerek létesítése, bekötése, beszabályozása

Elvárások:
- Releváns szakirányú végzettség,
- Önálló munkavégzés szakrajz/terv alapján
- Alapfoku német nyelvtudás
- Rugalmasság, megbízhatóság, utazási hajlandóság
- Saját kéziszerszámok és munkaruha
- B jogosítvány és saját autó

Amit kínálunk:
- német bejelentett munkaviszony
- ellenörzött es pontos fizetes a BAP törveny szerint
- szabadsag- es karacsonyi penz
- potlekfizetes
- hetente elölegfizetes
- munkaruhazat

Munkaba allas kezdete: november 9.

Munkaado:

Akzent Personaldienstleistungen GmbH
Nemeth Timea
Leipziger Str. 16
06108 Halle
timea.nemeth@akzent-personal.de
www.akzent-personal. de

Amennyiben felkeltettem az erdeklödeset, varom nemet öneletrajzat a fenti emailcimre, ahol esetleges kerdeseivel is megkereshet.