Ugrás a tartalomra

CNC Gépszerelö technikus állások Németországban

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Zsolt Bandi
phone_android
+4915126559122
z.bandi@kuk-personal.de
info Munkaidöben 8:00-17:00-ig

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 17-22 EUR

CNC gépek kabantartásához, javátásához keresünk, hosszútávú üzemi munkára, Stockstadt am Rhein, Frankfurt közelében, (Hessen), Hannover, Berlin, német bejelentéssel Németországban:

  • Gépszerelö-Technikus

Elvárások:

- szakirányú végzettség,

- releváns karbantartói, szerelöi tapasztalat, és szakmai gyakorlat

- német nyelv minimálisan A2-es szintü ismerete

- jogosítvány

- Elöny a CNC gépkezelöi gyakorlat

Amit kínálunk:

- német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel

- modern munkakörnyezet

- jövedelem gyakorlattól, nyelvtudástól és végzettségtöl függően kezdö brutto 17-22 EUR-ig/ óra

- stabil, hosszútávú munkahely

- igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk,

- segítünk a beilleszkedésben a szállás megszerzésében

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával

 a következő e-mail címre várjuk: z.bandi@kuk-personal.de

Erdeklödni: Bándi Zsolt: +49 151 26559122 (hétfötöl-péntekig: 8:00 – 17:00)