Labor segéd, havi 1300-1400€ + ingyenes, egy fős, kulturált szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254507647
call
+498331836926
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 12-18€/óra

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁS, EBERSBERG

Labor segéd, havi nettó 1300 - 1400 € + ingyenes, egy fős, kulturált szállás

Labor asszisztens, havi nettó 1450 - 1850 € + ingyenes, egy fős, kulturált szállás

Partnercégünk számára keresünk laboratóriumi dolgozókat (segéd, asszisztens) átvételi lehetőséggel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:

85560 Ebersberg, Németország

Feladatok:

    Labor segéd

  • tesztek be- és kicsomagolása

  • laboratóriumi készlettel kapcsolatos adatrögzítési feladatok ellátása

    Labor asszisztens

  • vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása

  • minták előkészítése továbbításra

  • jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

Elvárások:

    Labor segéd

  • alapszintű német és/vagy angol nyelvtudás

  • önálló, precíz munkavégzés

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • laboratóriumi gyakorlat

  • jártasság általános laboreszközök használatában

Előnyt jelent:

  • saját gépjármű

  • laboratóriumi technikusi/asszisztensi végzettség

 Bérezés:

    Labor segéd

  • bruttó 12 €/óra + műszakpótlék

Labor asszisztens (végzettségtől és gyakorlattól függően)

  • bruttó 13-18 €/óra + műszakpótlék

 Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű szerződés

  • munkaruházat

  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás

  • német egészség- és nyugdíjbiztosítás

  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: