Ugrás a tartalomra

Raktári munkatárs (f/n/s) - Lagerarbeiter (m/w/d)

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity international…
phone_android
+49 151 14250247
call
0049 3675 / 429606
international.hu@arwa.de
info international.hu@arwa.de

dns

language Nyelvtudás: nincs

euro_symbol Fizetés: 10 Euro / órától

people Párokat vesznek fel?

Raktári munkatárs - 3098 Burgwedel - Alapnyelvtudással is!

Új állásra vágysz? Soha nem volt egyszerűbb dolgod! Csak pár lépés és Tiéd lehet az áhított, új munkahely!

Mit fast 40 Jahren Praxis und rund 4.300 in Kundenunternehmen arbeitenden Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern verfügen wir über die notwendige Erfahrung und das professionelle Know-How rund um Human Resources und Recruiting, um Mitarbeiter und Unternehmen passend langfristig zu verbinden.

Kapcsolatfelvétel lehetséges az ARWA csapattal a sonnebergi képviseleten:

Köppelsdorfer Straße 26, 96515 Sonneberg, Telefonon: KT: Brehm +49 367 542 9606

Nyitvatartási időben hétfőtől péntekig 8:00 – 17:00 óráig.

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég. Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 85 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Jelentkezz most az alábbi pozíciónkra: Raktáros 30938 Burgwedel

Feladataid mint Raktáros

• Áru-összekészítés

• Csomagolás

Textilek kommissziózása

• Rendfenntartás

Amit a cégünk kínál Neked, mint Raktáros munkatárs

• Bérezés a német iGZ tarifarendszer szerint

• Hosszútávú munkalehetőség

• Németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás

• Munkavédelmi ruházat, felszerelés biztosított

• Karácsonyi és nyaralási bónusz

• Magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Követelmények Raktáros pályázóinktól

• Több műszakos munkavégzés

• Megbízhatóság

• Targoncavezető jogosítvány előny

Te vagy a Raktáros akit keresünk? Akkor ne habozz és jelentkezz most!

A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján.

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

www.arwa.de