Betanított gépkezelő, havi nettó 1350-1600 € + lakbértámogatás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+498331836926
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: nettó 1400-1600 €

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁS, BOPFINGEN

Partnercégünk, gépjárműalkatrész gyártással foglalkozó nagyvállalat Bopfingen-i központja számára keresünk betanított gépkezelő munkatársakat 3 műszakos munkavégzésre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:

73441 Bopfingen, Németország

Feladatok:

  • gépjármű alkatrészek lézervágó gépbe helyezése

  • kész munkadarabok mérése, minőségellenőrzése, ha kell sorjázása

  • 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • jó műszaki érzék

  • csapatban való együttműködés, testi terhelhetöség

  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • megbízhatóság

  • egészségügyi és fizikai alkalmasság

Nyelvtudás:

  • minimális (A1-A2) német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • gépgyártásban szerzett munkatapasztalat

  • szakirányú végzettség

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű a munkába járáshoz

Bérezés:

  • bruttó 12,44-15,01 € órabér

  • 300 € lakbértámogatás 2 hónapig

Amit biztosítunk:

  • kultúrált szállás (2 hónapig támogatással)

  • munkaruházat

  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás

  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez