Ugrás a tartalomra

Villanyszerelö állás Bayernben

német munka

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity wk-personal
info WK Weber + Kratochwil Personaldienstleistungen GmbH, Hajdók Krisztina dispo1@wk-personal.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

people Párokat vesznek fel?

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkaeröt:

Villanyszerelö

Feladatok:

- épületvillanyszerelés

- kapcsolószekrény szerelés

- napkollektor beüzemelés

Elvárások:

- befejezett tanulmányok és/vagy többéves munkatapasztalat a fent felsorolt területeken

- olvasás/alkalmazás rajzról, telepítési tervröl

- stabil alapszintű német nyelvtudás (tesztelésre kerül)

- rugalmasság

Egyéb információk:

- érvényes vezetöi engedély (B kategóriás) és saját személygépkocsi elönyt jelent, de nem elvárt

- munkába állás ideje változó: pár naptól 1-2 hétig terjedö idöszakban (ügyféligénytöl függ)

- német bejelentett munkaviszony

Amit ajánlunk:

- határozatlan idejü munkaszerzödés (6 hónapos próbaidövel)

- teljes munkaidejü foglalkoztatás (35/40 óra hetente), túlóra lehetséges

- szállás biztosítása, melynek költségét a munkanapokon a cég állja

-a próbaidö letelte után nyaralási támogatás illetve karácsonyi pénz

- magyar kapcsolattartó (beilleszkedésben való segítségnyújtás)