Ápoló állás Németországban 25-30€/óra + pótlékok, szállás

work@HR képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity work@HR

phone_android
call
+49 711 16129782
email balaban@work-hr.de

dns

language Nyelvtudás: jo

euro_symbol
4000€ nettó-tól/hó

Ápolók/ Egészségügy személyzet és Orvasok korházókban minden nagyobb városban, regionális vagy egész Németországi terüle

Emberi es Szociális szempontokból  különböznünk másoktól. Egy csapat, amelyik évek óta  az Egészségügyi ágazatban  működik. Tapasztalja meg, hogy miért egyre több Egészségügyi  személyzet bennünket választ mint Munkáltatót.

Hosszú tavú álláslehetőség,  folyamatos átvételi lehetőséggel.

Ápolók/ Egészségügy személyzet korházókban Stuttgart- vagy München-ben, regionális vagy egész Németországi területén

Keresünk:

Ápolókat / Egészségügyi személyzetet (f/n/d):

Intenzív osztály - Neurológia - Kadiológia - Interdiszciplináris Intenzív Osztály

- Tüdőgyógyászat - Onkológia – Lélegeztetésterápiás Osztály – Belgyágyászat - Baleseti Sebészet

Szülésznőket és Újszülöttápolókat (f/n/d),

Csecsemő- és Gyermekápolókat (f/n/d)

Elvárások:

- EU állampolgárság vagy érvényes munkavállalási engedély Németország területén

- Németországban honosított szakmai bizonyítvány (Anerkennung, Urkunde)

- Több éves szakmai tapasztalat

- Magas szintű szociális kompetencia és felelősségtudat

- Nyitottság és csapatszellem

- Jó szervezőképesség

Feladatok:

- Gondozásra szoruló emberek önálló, felelősségteljes, teljeskörű ápolása és gondozása

- Ápolási- és gondozási feladatok ellátása, orvosi elrendelés alapján

- Ápolási diagnózisok és célok felállítása, ápolási tervek készítése és kivitelezése, ápolási- és gondozási Dokumentáció vezetése

- Szervezeti és adminisztratív tevékenységek végzése

Amit kínálunk:

- 25-30 €/óra

- Pótlékok: éjszakai műszak:25%, vasárnap:50%, ünnepnap:100%

- Bejelentett Munkaviszony (fizetett Beteg- és Nyugdíjbiztosítás)

- Határazatlan idejű munkaszerződés (hosszú távú foglalkoztatás)

- Nyaralási juttatás(Urlaubsgeld) és karácsonyi juttatás (Weihnachtsgeld)

- Évi 30 nap szabadság

- Apartmanok/Szálások a munkahely közelében

- Fizetett utazási költségek

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését önéletrajzával

és a kívánt dokumetumokkal az alábbi e-mail címre:

balaban@work-hr.de

Tel.: +49 151 24507582

Idősápoló, betegápoló, ápoló állások Németországban.

További idősápoló, betegápoló, ápoló állások Németországban