Ugrás a tartalomra

Sofőr - Németország - Fahrer (m/w/d)

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity international…
phone_android
0049 15114250247
call
0049 3675 / 429606
international.hu@arwa.de

map

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 12 € / órától

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Új állásra vágysz? Soha nem volt egyszerűbb dolgod! Csak pár lépés és Tiéd lehet az ahított, új munkahely!

Kapcsolatfelvétel lehetséges az ARWA csapattal a sonnebergi képviseleten:

Köppelsdorfer Straße 26, 96515 Sonneberg, Telefonon: +49 367 542 9606

Nyitvatartási időben hétfőtől péntekig 8:00 – 17:00 óráig.

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég. Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 95 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Feladataid mint Sofőr

  • Regionális szállítás

Követelmények Sofőr alkalmazottainktól

  • C vagy CE kategóriás jogosítvány Igényes és precíz önálló munkavégzés
  • GKI kártya
  •  Digitális gépjárművezetői kártya
  • Német nyelv ismerete (előny)

Amit a cégünk kínál Neked, mint Sofőr

  • Tarifán felüli bérezés, megállapodás szerint
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás
  • Munkavédelmi ruházat, felszerelés biztosított
  • Karácsonyi és nyaralási bónusz
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartók

Ha Te vagy A Sofőr akit keresünk, akkor ne habozz, jelentkezz most!

"A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján."

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

www.arwa.de