Ugrás a tartalomra

Csőszerelői állás, München -15,38€/h + 24€/nap + szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity swisspersonal
phone_android
+491624193827
call
+36209418292
zeitarbeit@swisspersonal.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 15,38€/óra

A SWISS Personalverleih GmbH izometriás csőszerelő szakembereket keres németországi munkára az alábbi feltételekkel:

Képesítés:

  • Befejezett tanulmányok, mint gáz és fűtésszerelő,
  • Minimum 3 éves külföldi szakmai tapasztalat.

Nyelvtudás:

  • Megbízható szakmai német nyelvtudás.

Elvárások:

  • Gyógyszer- illetve vegyiparban szerzett csőszerelői tapasztalat.
  • Nagyon jó kézügyesség,
  • Precíz, és megbízható munkavégzés,
  • Flexibilitás a különlegesebb feladatkiírásra
  • Hajlandóság a továbbképzésre.

Feladatok:

  • Izometriai rajz alapján önálló munkavégzésre képes csőszerelés.
  • Cső és nyakkihúzó gép kezelése,
  • Keretszerkezetek, és csőtartók elkészítése.

Amit kínálunk:

  • Német munkaszerződéssel, bejelentéssel.
  • Órabér 15,38€.- bruttó.
  • Túlóra lehetőség!
  • Napidíj 24.-€ kifizetés
  • Bejárás, benzinpénz támogatás max. 450.-€ /hó
  • Szállást a cég fizeti.
  • Karácsonyi és szabadságpénz.

​Közvetítési díj nincs!

Utazás: A kiutazást és a munkábajárást a jelölt maga kell intézze, szervezze.

Munkavégzés helye: Németország Penzberg (Münchentől 50km-re délre)

Várható munkakezdés: Folyamatos a felvétel!

- regisztrációval:

- vagy a zeitarbeit@swisspersonal.de emailcímre küldött önéletrajzzal. (adatvédelmi tájékoztató elfogadása email keresztül történik)

Fehérvári István

4 August 2019

Tisztelt hirdető! Én Fehérvéri István és kolégám Szöke Attila a hirdetett állás betőltésére jelentkezünk. Üdvözlettel: Fehérvári I Tel...numer +36 70 622 5414