Gépjármű biztosítás Németországban

Gumiszerelő állás München egész területén!

Gaszton Elek képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity Gaszton Elek

phone_android
call
+4989622337690
email gaszton.elek@amano-personal.de

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
13€ br./ó+5netto/nap

München egész területére keresünk alkalmazottak a téli-nyári gumik cseréjére, raktározására!

Az Amano Personalmanagement müncheni és wolfratshauseni telephelyekre

Gumiszerelő

munkatársat keres professzionális munkakörnyezetbe, német bejelentéssel, igény esetén szállással!

Milyen feladatok várnak rád:

  • Személy- és tehergépjármű gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése, centrírozása
  • Műhely tisztántartása

Amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Műszaki beállítottság, jó fizikum
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat és gumiszerelői/autószerelői végzettség előnyt jelent
  • Jogosítvány előny, de nem feltétel
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amire nálunk biztosan számíthatsz:

  • Versenyképes bérezés (12-13 EUR bruttó / óra)
  • Munkába járás támogatása (benzin pénz/havi bérlet térítése)
  • Professzionális munkakörnyezet

Jelentkezni:
089/62233769 - 0
gaszton.elek@amano-personal.de