Ugrás a tartalomra

CNC marós, CNC esztergályos, CNC élhajlító szakembereket keresünk Németországi munkavégzésre

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity gamete
phone_android
+36 20 9329 333
call
info@gamete.hu
info Gaméte CNC Kft. FB oldala

map

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 2300-2900 €

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

CNC maróst, CNC esztergályost, CNC élhajlítót keresünk, a magyarországi Gaméte CNC Kft. alkalmazásában, kiküldöttként Németországban (München környékére).
Vállalatunk, annak jogelődjével immár 27 éve biztosít magyar munkavállalóknak állást Németországban. Hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes bért ajánlunk.

Feladatok:

  • Műszakirajz olvasása
  • CNC gépek programozása
  • Szerszámozás
  • Munkadarabok legyártása, ellenőrzése

Követelmények:

  • önálló programozás
  • egyedi gyártásban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • német nyelv-ismeret
  • kommunikációs készség
  • csapatmunkára való készség

Juttatások:

  • nettó 2300-2900 €
  • térítésmentesen biztosított, kulturált szállás
  • évi egyszeri ki- és visszautazás költségtérítése