Gépjármű biztosítás Németországban

Kórházi betegápoló; idősgondozó, 1800-2500€/hó, ingyenes szállás

Iperdi Montage GmbH képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity Iperdi Montage GmbH

phone_android
call
+36308740149
email o.gal-csotai@iperdi.de

dns

language Nyelvtudás: jo

euro_symbol
1800-2500€ nettó/hó

ápoló, idősgondozó, szakápoló

Az Iperdi GmbH kórházi betegápolót, szakápolót, szülésznőt; és idősgondozót keres Mannheim és környékére.

Feladatok: szakmai tapasztalatához mérten:

  • Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Higiéniai előírások, elvárások betartása
  • Orvosi ellátás (gyógyszeradagolás, kezelés, injekció beadása)
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Legalább középfokú egészségügyi végzettség, betegápoló, szakápoló.

- Több éves munkatapasztalat kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben

- Német nyelvtudás, legalább B2

Amit kinálunk:

  • Német bejelentett, szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett szabadság (24-30 nap /év)
  • Bérezés a végzettség és szakmai tapasztalattól függően, versenyképes! 1800-2500€ netto
  • 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon
  • Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
  • Ingyenes Szállás

o.gal-csotai@iperdi.de

0049151 66354655

+36 30 8740149

Idősápoló, betegápoló, ápoló állások Németországban.

További idősápoló, betegápoló, ápoló állások Németországban