Ugrás a tartalomra

Víz-gáz-fűtésszerelői állás Németországban Karlsruheban

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity chronowork
info MAIL@CHRONOWORK.DE

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 2000€ nettó

people Párokat vesznek fel?

Víz-gáz-fűtésszerelői állás Németországban /-Karlsruhe-/

Cégünk keres 2016.06.20.-i kezdéssel 1 fő  Víz-gáz-fűtésszerelőt Karlsruhe-i munkahelyre,  jó német nyelvtudással és önálló munkavégzésre való képességgel.

Munkafeladatok: Általános víz-gáz-fűtésszerelői feladatok, csőszerelés, fűtésrendszerek kiépítése,  terv alapján történô önálló munkavégzés, mosdókagylók, kádak, zuhanyzók telepítése, víz-szennyvízhálózat kiépítése,karbantartás, hibakeresés.

Amit kínálunk

- Korrekt, folyamatosan emelkedő fizetés ( kb. 2000€ nettó/hó)
- Stabil vállalati háttér
- Kedvezményes szállás a munkahelyhez közel
- Egyéb béren kívüli juttatások (karácsonyi és nyaralási pénz, ajánlási bónusz)

Amit minden esetben elvárunk:

- Kommunikációképes német nyelvtudás
- Több éves szakmai tapasztalat
- Érvényes bizonyítvány a megadott szakterületen
- Magabiztos fellépés, terhelhetőség

Jelentkezni fényképes német nyelvü önéletrajzzal az alábbi E-Mail címen lehet:

MAIL@CHRONOWORK.DE

Chronowork GmbH
Bahnhofplatz 1
D-76646 Bruchsal