Villanyszerelői állás, kapcsolószekrények bekötése, Heilbronn, 17€-18€/h

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Iconnex
phone_android
+4971311217369
kulcsar@iconnex.eu

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 17€-18€

Villanyszerelőket keresünk kapcsolószekrények bekötéséhez! Bruttó 17€-18€/h

Német nyelvtudással rendelkező villanyszerelőket keresünk német bejelentett munkaviszonnyal hosszú távú munkára. Igény esetén szállás biztosítással.

Az iConnex GmbH egy évek óta dinamikusan növekvő német cég, amely már több száz elégedett munkavállalóval rendelkezik. A vállalat Németország Baden-Württembergi tartományában van jelen és sokéves tapasztalattal rendelkezik a kelet Európai térségből érkezett munkavállalók foglalkoztatásában. Cégünket kimagaslóan jó minőség és megbízhatóság jellemzi, munkavállalóinkra kiemelt figyelmet fordítunk.

✅ Korrekt és pontos fizetés
✅ Német munkaszerződés bejelentéssel
✅ Előleg felvételi lehetőség
✅ 6-8 hónap után átvételi lehetőség
✅ Ingyenes munkaruha és cipő biztosítása
✅ Karácsonyi és nyaralási pénz

Munkavégzés helye: 74076 Heilbronn

Feladatok:
- kapcsolószekrények bekötése rajz alapján és az előírásoknak megfelelően
- összeszerelési folyamatok előkészítése
- az elkészült vezérlőszekrény minőségellenőrzése

Elvárások:
- legalább alapfokú német nyelvtudás (A2-B1)
- megbízható és önálló munkavégzés
- több műszak vállalása
- hasonló területen szerezett tapasztalat
- szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
- bruttó órabér: 17€-18€
- német munkaszerződés bejelentéssel, betegbiztosítással
- hosszú távú munkalehetőség
- igény esetén szállás biztosítása
- NINCS munkaközvetítési díj

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk német nyelvű önéletrajzod az alábbi E-mail címre.
Kérlek csak abban az esetben jelentkezz, ha valóban szeretnél is dolgozni, valamint kiutazol a megbeszélt időpontra!

Kulcsár Tamás
Tel: +4971311217369

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
www.iconnex.eu

Registernummer: HRB 746319
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer (ID): DE 291481228