Ugrás a tartalomra

Hegesztő és lakatos állások, Németország, bruttó 13€-tól + Auslöse, biztosított szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+421950654464
call
+36702362030
info@prestigework.eu

map

dns

language Nyelvtudás: haladó

euro_symbol Fizetés: 15€ bruttó/óra

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Tapasztalattal rendelkező hegesztő és lakatos kollégákat keresünk hossútávú németországi munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Dél – Németország (Mühlacker, Gauting, Koenigsbach-Stein, Hösbach, Bad Tölz, Salching ... )

Kezdés: folyamatos egész évben

Feladatok:

Hegesztési feladatok:

  • Tapasztalattól függően WIG, MIG, MAG hegesztés
  • Hegesztési elő- és utómunkálatok
  • Gépalkatrészek, oszlopok, tartószerkezetek alkatrészeinek hegesztése
  • Vastag anyagok (csövek, rudak, lemezek) hegesztése

Lakatos feladatok:

  • Általános lakatos munkálatok
  • Egyedi acélszerkezetek összeállítása

Követelmények:

  • Releváns szakmai végzettség: hegesztő vagy lakatos
  • Legalább 2 év, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Német nyelv ismerete A2/B1 -es szinten
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Saját autó és jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kezdő órabér: 13,00€-tól bruttó/óra + 20€ Auslöse nettó/nap
  • Biztosított és részben a munkáltató által térített szállás
  • Hozzájárulás a szállás költségeihez 20€ nettó/nap
  • Határozatlan idejű szerződés német munkáltatóval
  • Stabil, hosszútávú munkavégzés
  • Segítségnyújtás családi pótlék igénylésében
  • Hazautazás individuálisan, a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e- címre vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464-es telefonszámainkon.