Ugrás a tartalomra

Szakács állás Németországban, 11,23 - 15 EUR óradíjjal

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Plus-Job Hungary
info candidate@plus-job.com

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

Szakácsokat keresünk Észak-Németországba szállodai éttermekhez.

Cégünk nem számol fel közvetítői díjat, munkavállalóink számára a szolgáltatás ingyenes.

Legfőbb elvárások a munkakör betöltéséhez:

  • Minimum egy éves éttermi tapasztalat (előny: szállodában szerzett tapasztalat)
  • Min. társalgási szintű német nyelvtudás
  • Szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és túlóradíj
  • Előre leszervezett szállás
  • Német munkaszerződés és biztosítás
  • Munkaruha

Kezdés: megbeszélés szerint

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kérem, küldje el az önéletrajzát a candidate@plus-job.com e-mail címre.

A PlusJob Hungary Kft. számos európai partnercéggel áll kapcsolatban. Olyan megbízható, idegen nyelvet minimum alapfokon beszélő munkavállalókat keresünk, akik szeretnének hivatalos keretek között külföldön dolgozni és hasznos tapasztalatokra szert tenni.