Ugrás a tartalomra

CNC gépkezelő, havi 2000 - 2400 € + ingyenes, egy fős, kulturált szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254507647
call
+498331836926
munka-nemetorszag@randstad.de

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 20-22,78 €/óra

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁSOK, CRAILSHEIM

CNC gépkezelő, havi nettó 2000 - 2400 € + ingyenes, egyfős, kulturált szállás

Partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelőket (eszterga, maró ill. csiszoló gépre) teljes munkaidős, 3 műszakos munkarendbe, szakmai fejlődési ill. átvételi lehetőséggel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:
74564 Crailsheim, Németország

Feladatok:

  • CNC megmunkálóközpont (eszterga, 5 tengelyes maró, csiszoló) kezelése

  • tengelyek és tengely alkatrészek gyártása

  • kisszériás- illetve egyedi-gyártásban való részvétel, munkadarabok gyártása

  • programkorrekciók végrehajtása

  • munkaalkatrészek cseréje, gép karbantartása

  • munkadarabok rögzítése, utánmérés, minőségellenőrzés

  • 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • CNC gépkezelő végzettség és több éves CNC gépkezelésben (eszterga, maró vagy csiszoló) szerzett tapasztalat

  • egyedi alkatrészek gyártásban való jártasság

  • az alábbiak közül legalább egy pozíciónak megfelelő CNC vezérlők ismerete

    • Maró: Siemens Sinumerik, Hurco, Fanuc, Heidenhain

    • Eszterga: Siemens 810D, 840D pl/sl

    • Csiszoló: Siemens 840D pl/sl

  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés

  • egészségügyi alkalmasság

Nyelvtudás:

  • kommunikációképes német nyelvtudás írásban és olvasásban

Előnyt jelent:

  • több mint 2 éves szakmai tapasztalat fémmegmunkálás és/vagy gépgyártás területén

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Bérezés:

  • havi nettó 2000 - 2400 € nettó (bruttó 20,00 - 22,78 €/óra, 151,67 munkaórára számolva) + műszakpótlék

  • ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű szerződés

  • munkaruházat

  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás

  • német egészség- és nyugdíjbiztosítás

  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható tanácsadás adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: