Ugrás a tartalomra

Szakképzett idősgondozó / ápoló Németországban, 2000-2800 €/Hó, ingyenes luxus szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Pros Crewing Ltd
phone_android
+31611228432
call
+35725762755
daniel@anqor.eu

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 2000-2800€/Hó bruttó

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

PRO’s Crewing Ltd. felvételt hirdet

Szakképzett idősgondozó / ápoló

munkakörben

  • Feladatok / felelősség, követelmények:
    • OKJ-s ápolói szakvizsga
    • Jelenlegi ápolási engedély
    • Felismerő készségek megléte

    Képességek:
    Az ápoló fizikailag:
    • alkalmasnak kell legyen hosszabb ideig állni és járnie
    • lég erős kell legyen, hogy támogassa a zavarodott időseket.
    Figyelem a részletekre, türelmes, megértő, empatikus, és jelentős ellenállással bír a fizikai és érzelmi stressz ellen.Teljes körű gondozás és képes dolgozni éjszakai műszakban.

    Egyéb információ az állásról:
    • Munkavégzés helye: Nyugdíjas házak, Németország (Soltau, Schneverdingen)
    • Szakmai tapasztalat: szakirányú végzettség
    • Nyelvtudás:  Középfokú német kötelező (B1) / angol előny
    • Szerződések: Éves szerződések a német munkajog szerint
    • Fizetés: 10,00 Euro / óra nettó. amíg a honosítás meglesz, utána emelkedik. (segédápolói minősitésben az alap fizetés 2000-2200 Euro/hó bruttó, minősitett ápoló 2600-2800 Euro/hó bruttó)
    • Ünnepek: A német munkajog szerint
    • Munkaruha: alap nővér munkaruha, két hét után kap a munkavállaló uniformist.
    • Előnyök: ingyenes szállás biztosított luxus apartmanokban az első két hónapban. Utána redukált árért lakhat ott a dolgozó.(maximum 2 fő/apartmanonként)
    • A munkahely és az apartmanok azonos helyen vannak. (50-100m séta)
    • Háromszori ingyenes étkezés naponta az első két hónapban,utána redukált árért lehet étkezni. (2,8Euro étkezésenként)
    • Utazási költségtérítés.
    • Német nyelvtanfolyam támogatása
    • Továbbképzési lehetőségek

    A felvétel menete: A német nyelvű önéletrajzokat, motivációs levéllel várjuk a daniel@anqor.eu cimre. Amennyiben megfelel az álláskereső a kritériumoknak egy skype interjún meggyőződünk az illető nyelvi képességeiről. Ezután 3-5 napon belül az illető kezdhet is dolgozni.