Gépjármű biztosítás Németországban

Víz gáz fűtésszerelő 2400-2700 € netto/hó, 500€ Prémium, Bayern, BW, szállás biztosított

Iperdi Montage GmbH képe
Víz- gáz- fűtés szerelő 2400-2700 € netto/hó, 500€ Prémium

Az Iperdi Montage GmbH több, mint 25 éve sikeresen működő munkaerőközvetítő cég egész Németország területén. Közel 150 magyar dolgozót foglalkoztatunk az épületgépészet és villanyszerelés területén. Folyamatosan alkalmazunk és keresünk:

VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉS SZERELŐ szakembereket Dél-Németországba, Baden-Würtemberg és Bayern régiókba (Stuttgart, Ulm, Mannheim, Tuttlingen, Nürnberg, Würzburg, Freiburg, München és ezek környéke).

Feladatok:

- Fűtésrendszerek kiépítése, alaphálózat lefektetés

- Fürdőszoba, wc, cső- és vízhálózat kiépítése, felújítása, szanitér

Amivel Ön rendelkezik:

- Szakirányú végzettség, munkatapasztalat

- Alapvető német nyelvtudás, főleg a szaknyelv ismerete; saját autó

- Változó munkahely vállalása Dél-Németország területén.

- Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fizetés: nettó 2400-2700 Euro/hó. Szállás biztosítása.

- Órabér: 11,83 - 12,52 EUR bruttó, plusz 45-50 EUR nettó napidíj

- Túlóra esetére Zeitkonto, ami kivehető szabadságban, vagy kifizetik.

- Karácsonyi és nyári juttatás

- Határozatlan idejű német szerződés, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett éves szabadság

- Cég által megszervezett szállás a munkavégzés helyén ill. közelében, egyágyas panzióban. Eldöntheti ki fizesse a szállást: Ön a napidíjból, vagy mi átvállaljuk 20€/munkanap levonással (a drágább szállásnál álljuk a különbözetet).

- Hazajárás 4 hetente 1 hétre megoldható

- Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

- Lehetőség direkt átvételre

Párban is lehet jelentkezni, az egyiküknek legyen autója és német nyelvtudása. Szakmunkásbizonyítvány mindenkinél feltétel.

Ha a meghirdetett állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk. Szakmai igényeit figyelembe vesszük.

küldje el szakmai önéletrajzát és bizonyítványát az alábbi emailcímre:

o.gal-csotai@iperdi.de

Telefon:

+49151 66354655       H-P: 8-17

+3630 8740149

Telefon:
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
2400-2700€ netto/hó
Kulcsszavak:
víz gáz fűtés szerelő, Bayern, Baden-Würtemberg
További német Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő állások