Ugrás a tartalomra

Gépszerelő technikus (Industriemechaniker), fizetés: havi netto 1800 € tól + ingyenes szállás/ Ulm

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+421950654464
call
+36 702 362 030
info@prestigework.eu

map

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: netto 1800-2000€

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

A Prestige Work GmbH tapasztalt villanyszerelőknek, vízvezetékszerelőknek, gázszerelőknek, lakatosoknak, hegesztőknek és más szakmunkásoknak kínál megbízható és jól fizető munkákat Németországban, Ausztriában és Hollandiában. Partnereink a német és osztrák piac erős, elismert munkaadói akik több 100 magyar dolgozót foglalkoztatnak.

Gépgyártó partnercégeink számára keresünk gépszerelőket, mechanikai szerelő munkatársakat 1 vagy 2  műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Szerelvények, gépek, mechanikai berendezések és alkatrészek szerelése az előszereléstől a kész üzembe helyezésig
  • Mechanikus és pneumatikus berendezések felszerelése
  • Egyszerű elektronikai berendezések, motorok, kapcsolódobozok kábelezése
  • Gépek és berendezések bontása és szakszerű csomagolása
  • Berendezések összeszerelése műszaki rajz alapján

Elvárások:

  • gépészeti-fémipari vagy elektronikai középfokú (autószerelő / gépszerelő és karbantartó / műszerész / elektromos gépszerelő / lakatos / géplakatos / vagy ezekkel egyenértékű) esetleg gépészmérnök végzettség gyártási tapasztalattal
  • műszaki rajz olvasása
  • Német nyelv középfokú ismerete (szaknyelv ismerete) amelyet telefonos interjúval ellenőrzünk
  • Legalább 1 év munkatapasztalat Németország, Ausztria vagy Svájc területén
  • B kategóriás  jogosítvány és saját autó
  • Rugalmasság, megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

Bérezés:

  • havi netto 1800-2000 € (21 munkanap * 8 órára) - adóbesorolástól függően
  • ingyenes, kulturált szálláslehetőség
  • túlóra lehetőség

Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • munkaruházat
  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás
  • német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható személyes tanácsadás, ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben az állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk.

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: info@prestigework.eu vagy látogassák meg oldalunkat: www.prestigework.eu/hu

Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária,

Tel. +421950654464+36702362030

EMail: info@prestigework.eu

H-P: 8-16