Ugrás a tartalomra

Szobafestő, mázoló

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity at-service
info bewerbung@ats-kft.com

map

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés:

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Feladatkör:
Szobafestő, mázoló

Munkavégzés helye:
87000 Memmingen, Németország

Elvárások:
szobafestő, mázoló bizonyítvány
kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete
fizikai alkalmasság
erkölcsi bizonyítvány
B kat. jogosítvány, saját gépjármű

Előnyt jelent:
legalább két éves munkatapasztalat
német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
német nyelvű, fényképes önéletrajz

Feladatok:
lakások, lakóházak, irodák, középületek előkészítő és festési munkálatai, tapétázása

Bérezés:
megegyezés szerint

Munka jellege:
nyolc órás, bejelentett, német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkavégzés

Amiben segítünk:
igény szerint szállást keresünk az új kolléga részére megérkezése előtt
lakcímbejelentés, adószámigénylés, biztosítások, bankszámlanyitás

Közvetítői díj, rejtett költségek a munkavállaló részéről: nincs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és az előírt követelményeknek megfelel,
kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát a

bewerbung@ats-kft.com

email címre!