Bajorországi partnercégünk részére MAG hegesztő kollegákat keresünk Memmingen és környékére!

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity at-service
phone_android
+491727351532
call
+36303331167
bewerbung@ats-kft.com
info bewerbung@ats-kft.com

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 2000

Cégünk német kis- és középvállalkozások munkaerőigényének kielégítésével foglalkozik munkaerő-kölcsönzés formájában. Bajorországi partnercégünk részére MAG hegesztő kollegákat keresünk Memmingen és környékére!

Feladatok

- hegesztőasztalok, felfogató rendszerek és egyéb fémszerkezetek hegesztő munkálatai

Az Ön profilja

- rendelkezik MAG (P.135) hegesztő minősítéssel
- rendelkezik jogosítvánnyal, és saját gépjárművel, kommunikációképes, erős alapfokú /A1/ - német nyelvtudással, a szakmai kifejezések ismeretével
- előnyt jelent, AWI (P.141) hegesztői minősítés lakatos végzettség, összeszerelő lakatos munkatapasztalat

Amit mi kínálunk

- bérezés a német EG3/iGZ besorolás szerint, szabadság- és karácsonyi pénz
- egyéb béren kívüli juttatások
- egy- illetve kétágyas szobákban biztosítunk szállást (igényes szállásaink mindennel felszereltek, internettel, parkolási, főzési és mosási lehetőséggel)
- bejelentett munkaviszony, német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
- határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkavégzés

Közvetítői díj, rejtett költségek a munkavállaló részéről: nincs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és az előírt követelményeknek megfelel,
kérjük, küldje fényképes, német nyelvű önéletrajzát a

email címre!