Ugrás a tartalomra

Kertész

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity at-service
info bewerbung@ats-kft.com

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

people Párokat vesznek fel?

Feladatkör:
Kertész

Munkavégzés helye:
87700 Memmingen, Németország

Elvárások:
kertész végzettség
kommunikációképes, alapfokú /A1/ német nyelvtudás
fizikai alkalmasság
erkölcsi bizonyítvány
B kat. jogosítvány, saját gépjármű

Előnyt jelent:
kertrendezésben és parkgondozásban szerzett tapasztalat
német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
német nyelvű, fényképes önéletrajz

Feladatok:
épületek, létesítmények kapcsolódó zöldfelületeinek gondozása
fűnyírás, gyomirtás
fák, díszkertek gondozása
növényvédelmi és öntözési tevékenységek
füvesítés, gyepápolás, virágos területek tervezése, kialakítása
fa-, és bokortelepítés, talajrendezés
kézi szerszámok, kerti kisgépek használata (fűnyíró, fűkasza, sövényvágó, hó-eltakarító)
szükség esetén beszerzési feladatok ellátása

Bérezés:
megegyezés szerint

Munka jellege:
nyolc órás, bejelentett, német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkavégzés

Amiben segítünk:
igény szerint szállást keresünk az új kolléga részére megérkezése előtt
lakcímbejelentés, adószámigénylés, biztosítások, bankszámlanyitás

Közvetítői díj, rejtett költségek a munkavállaló részéről: nincs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és az előírt követelményeknek megfelel,
kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát a

bewerbung@ats-kft.com

email címre!