Ugrás a tartalomra

Poggyász rakodó állás a müncheni repülőtéren

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity AIDe-Hungary Kft.
info arbeit@aidehungary.hu

dns

language Nyelvtudás: nincs

euro_symbol Fizetés: -

Az AIDe GmbH németül beszélő munkatársakat keres müncheni repülőtéren végzendő Poggyász rakodó munkakörbe.

Feladatok:
- utasok csomagjainak rakodása, postai küldemények repülőgépbe történő ki-, bepakolása Elvárások:
- NÉMET társalgási szintű nyelvismeret,
- jó fizikai erőnlét,
- B kategóriás jogosítvány,
- erkölcsi bizonyítvány, németre fordítása és felülhitelesítése (Apostille) (ezen dokumentumok beszerzéséhez segítséget nyújtunk),
- munkavégzéshez szükséges NÉMET nyelvű tanfolyamok elvégzése és sikeres vizsga letétele, - gépjármű (a munkahely és a németországi szállás közötti közlekedés miatt).

Amit kínálunk:
- Németországi munkaszerződés, legális bejelentett munkavégzés.
- Hosszú távú munkalehetőség.
- Étkezési hozzájárulás a repülőtér területén.
 Természetbeni juttatás a ledolgozott napok alapján.
- Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani. A szállás költséget utólagosan havonta kell megfizetni (360 euro). A letét és adminisztrációs díjat nem a munkavállalónak kell fizetni.
- Kiszámítható munkarend, tervezhető hazautazás.

Munkaidő:
- teljes munkaidő Munkavégzés helye:
- müncheni repülőtér

Egyéb:

A munkaerő-közvetítés díjtalan. FIGYELEM! A NÉMET NYELV ISMERET NÉLKÜLÖZHETETLEN, mivel a munkavégzés feltétele több német nyelvű tanfolyam elvégzése és sikeres vizsga letétele. Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar, és német nyelvű fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az arbeit@aidehungary.hu e-mail címre.

Érdekel engem is az állas.

Nyelv viszga szükséges vagy elegendő egy személyes interju alkalmával bizonyitani a német nyelv irmeretét?

Ugyanakkor milyen formában történik a bérezés? Teljesitmény vagy orabér?

Mennyi a fizetés? Egy kinti cég alkalmaz és ök fizetik a betegbiztositást?

Kérem adjon részletesebb informáciot az alabbo email cimre:

elkaszilard@gmail.com

Tisztelt cim.

Érdekelne az őnök által hírdetett állás kére küldjön bővebb információt.

email:tamas0119@freemail.hu

elöre is köszönöm