Lakatos és Hegesztő (CO, AWI) 2100-2300 € netto/hó, ingyenes szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Iperdi GmbH
phone_android
+4915166354655
nemetjob.de@gmail.com

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 2100-2300€ netto/hó

Az Iperdi Montage GmbH keresSZERKEZET LAKATOS és HEGESZTŐ (CO és AWI) szakembereket Dél-Németországba, Baden-Württemberg és Bayern régiókba (Stuttgart, Ulm, Mannheim, Tuttlingen, Nürnberg, Würzburg, Freiburg, München és ezek környéke).

Feladatok, lakatos: képességeinek és gyakorlatának megfelelően:

- Épületgépészethez és épületszerkezethez tartozó általános lakatos munkálatok, anyagok előkészítése hegesztésre (pl. korlát, konzol, csarnok)

- csőhálózat kiépíése, esetleg hegesztés CO-val (minősítés nem szükséges)

Feladatok, AWI hegesztő:

- Különféle műhelymunka, gyártás rajz alapján. Hegesztőknél feltétel a jó német nyelvtudás (legalább szakmai) és a rajzismeret.

Elvárások:

- Szakirányú végzettség (szerkezet- vagy géplakatos), ill. hegesztő.

- Alapvető NÉMET nyelvtudás, főleg a szaknyelv ismerete. AUTÓ!

- Változó munkahely vállalása Dél-Németország területén.

- Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fizetés: nettó 2100-2300 Euro netto /hó. +Szállás ingyenes biztosítása.

- Órabér: 12,52 - 13 EUR bruttó (nyelvtudás és tapasztalattól függően), plusz 30 € nettó napidíj

- Túlóra esetére Zeitkonto, ami kivehető szabadságban, vagy kifizetik.

- Karácsonyi és nyári juttatás, munkaruha támogatás (150-150 €/év)

- Határozatlan idejű német szerződés, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett éves szabadság

- Cég által megszervezett szállás a munkavégzés helyén ill. közelében, egyágyas panzióban.

- Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

Párban is lehet jelentkezni, az egyiküknek legyen autója és német nyelvtudása. Szakmunkásbizonyítvány mindenkinél feltétel. Szakmai igényeit figyelembe vesszük.

küldje el szakmai önéletrajzát és bizonyítványát az alábbi emailcímre:

Telefon:

+49151 66354655       H-P: 8-17

+3630 8740149