Ugrás a tartalomra

Targoncás munkalehetőség - Dingolfing

német munka

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity AIDe-Hungary Kft.
call
06-1-297-0680
ungarn@aide.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 16,17€/óra

Az AIDe GMBH, nagy múltú német munkaerőkölcsönző cég Németország egyik legnagyobb autógyárába Targoncásokat keres Dingolfingbe.

Feladatok:

  • targoncával történő anyagmozgatás
  • általános raktározási tevékenység

Elvárások:

  • Német nyelv gyenge középfokú ismerete (A2-B1)
  • Érvényes OKJ-s targoncavezetői jogosítvány és/vagy gépkezelői jogosítvány,
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Fizetés: bruttó 16,17 euro/óra
  • 2 műszak ( 05:00-13:30 és 13:30-22:00)
  • a munkaerő-közvetítés díjtalan.
  • német munkaadónál, német munkaügyi törvény rendelkezései szerinti munkaszerződés
  • hosszú távú, határozatlan idejű szerződés német székhelyű anyacégünkkel, tehát a járulékokat és az adóelőleget a munkaadó vonja le és Németországban fizeti be
  • Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani, melynek költségét utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 300 euro havonta)
  • segítség az ügyintézésben és az egyéni lakáskeresésben
  • személyes tanácsadás

Munkavégzés helye: Dingolfing

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdéseire szívesen válaszolunk!

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar, és német nyelvű fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az ungarn@aide.de e-mail címre.