Ugrás a tartalomra

varro, varronö allas nemetorszagban, 8,5 euro oraber

német munka

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Lilla77

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés:

Németországi partnerünk megbízásából munkavállalókat keresünk az alábbi pozícióba:

Varró / Varrónő (Németország)

Elvárások:

  • Varrónő végzettség
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú (kommunikációképes) német nyelvtudás

Feladatok:

  • Kézi és gépi varrás
  • Anyagok tűzése, steppelés

Előny:

  • Bútoripari tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Németország (Coburg)

Munkaidő:

  • Heti 35 óra, naponta 8.00-16.00, 1 órás ebédszünettel

Juttatások:

  • Bruttó 8,19 € / óra (2014. január 1-től 8,5 € / óra)
  • Szállás biztosítása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kulfold1 (kukac) nrgpower.eu e-mail címre, az e-mail tárgyában a "Varrónő - Németország" pozíció feltüntetésével.

Nevem Adrianna Omerovity,23 eves vagyok.A fenti varronoi allasra jelentkezem.

Egy eve lakom Nemetorszagban (57610 Altenkirchen),amely Coburg-tol mindossze 6 percre van autoval..Vegzettsegem ruhatervezo-modellezo technikus (4 ev iskola,Szabadkan).Varrasi tapasztalattal rendelkezem.Kezi es gepi varrast is egyarant el tudok vegezni,valamint sem a steppeles sem az anyagok tuzese nem jelent problemat.

Most fejeztem be a Nemet nyelv es implementacios kurzust,amely osszesen 7 honapot tartott.Igy Nemet nyelvtudasom most B1-re van ertekelve.Ezen kivul meg beszelek Magyarul es Szerb/Horvatul.

Ferjemmel elunk Nemetorszagban,allando lakcimmel rendelkezunk,valamint rendelkezek AOK-val is.Ferjemnek allando munkahelye van.Autoval rendelkezunk,de sajnos nekem meg nincs hajtasi engedelyem.Az iden van tervben,hogy vizsgara induljak.

Nagyon szivesen dolgoznek varronokent mivel ehhez ertek es ezt szeretem csinalni.Remelem jelentkezni tudnak e level utan.

Elerhetosegem:

omerovity.a@gmail.com

Szivelyes udvozletem...

Adrianna Omerovic,01.06.2014