Víz-gáz-fűtésszerelői állás Németországban, netto 2200-2700€/hó, ingyenes szállással

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+36702362030
call
+421950654464
info@prestigework.eu

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 2200 - 2700€/hó

A Prestige Work 2014 megalapítása óta, immár vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Partnereink az osztrák és német piac elismert munkáltatói. Fő tevékenységünk a jól képzett szakemberek és szakmunkások profeszionális elhelyezése Németország területén. Számunkra az emberi értékek a legfontosabbak, ezért minden ügyfelünket, Önt is kiemelten kezeljük.

Feladatok:
Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján
Épületek vízhálózatainak kiépítése

Amit kínálunk:
Fizetés netto ⇒ 2200-2700 EUR
Bruttó 11,83-12,72 EUR/óra
+ Nettó 45-50 EUR napi  különélhetési támogatás
 Általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyén
 Heti 40 óra felett 25 % túlóra pótlék
 Szabadságpénz
 Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
 Lehetőség heti előlegfizetésre
 Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
 Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
 Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Kiváló munkaszervezés – az Önnel való munkaviszony teljes időtartalma alatt, tapasztalt  anyanyelvű kapcsolattartó személy áll rendelkezésére.

Követelmények:
 Befejezett víz,gáz,fűtésszerelői végzettésg, vagy releváns szakmai tapasztalat
 Német nyelv középfokú ismerete (szaknyelv ismerete) amelyet telefonos interjúval ellenőrizzük
 B jogosítvány és saját autó
 Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

Amennyiben az állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert folyamatosan megújuló állásajánlatokkal rendelkezünk.
Mint munkavállaló, szakmai tapasztalatokat szerez különböző projekteken és nyelvi tanfolyamokon.

Német nyelvű önéletrajzokat ide várjuk: info@prestigework.eu

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: info@prestigework.eu vagy látogassák meg oldalunkat: www.prestigework.eu/hu

Tel. +421950654464+36702362030

H-P: 8-16