Ugrás a tartalomra

Nyílászáró beépítő állás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity PS-Personalservice
phone_android
+4915157665538
p.bocsi@psstrategie.de
info Bocsi Péter

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: IGZ Tarifa

Azonnali kezdési lehetőséggel keresünk egy partnercégünk számára, hosszú távra

nyílászáróbeépítő (f/n) munkavállalót.

Az Ön feladatai:

- ablakok beszerelés illetve eltávolítása az elismert szabályok és technikák szerint
- RAL műanyag ablak szerelés régi és új építésű épületekben
- beépített elemek igazítása
- javítási munkálatok
- ügyfélkapcsolatok ápolása ( regionálisan )

Az Ön profilja:

- befjezett iskolai tanulmányok üvegesként, vagy asztalosként, alternatívaként többéves munkatapasztalat nyílászárók beszerelése terén
- érvényesülési képesség
- targoncavezetői engedély
- teherbírás és csapatmunka
- megbízhatóság, önálló és alapos munkavégzés
- rugalmasság és ügyeletre való nyitosság
- ügyfélközpontúság

Amit mi kínálunk:

- egy biztos munkahely határozatlan idejű szerződéssel (teljes munkaidős állás)
- bérezés a legattraktívabb tarifa szerződés (IGZ) szerint
- esély az állás direkt betöltésére egy neves cégnél
- kiváló üzemi hangulat

Jelentkezését pdf-ben a p.bocsi@psstrategie.de email címre, vagy facebookon, (Új Munka) várjuk.