Gépjármű biztosítás Németországban

Villanyszerelői állás Hessen, Németország. Szállás Ingyen

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity PersonaMobile

phone_android
call
+496613802253
email m.lukacs@personamobile.de

dns

language Nyelvtudás: halado

euro_symbol
Végzetségtől függ

Villanyszerelői Állás Németországban, Szállás Biztosítva, fizetés végzetség és tapasztalat alapján

Villanyszerelőket keresünk
Hessen megyében

Mindig felvillanyozva: Elektrotechnika
Az ügyfelek ezen a területen elsősorban a kereskedelem és az ipar, gyakran Lakásszövetkezetekkel együttműködve. Villanyszerelőinket lakó- és kereskedelmi épületekben, valamint ipari üzemekben helyezik ki.
Épületgépészeti
Lakóépület-Kereskedelmi épületek
Feladatok
• Általános elektromos berendezések (magas és alacsony áram)
• Felújítási és átalakítási munkák
Ipar
Villanyszerelés ipari épületekben-vezérlőberendezések
Feladatok
• Vezérlő szekrény kialakítása (szerelés és kábelezés)
• gépek és üzemek építése és karbantartása
• Vezérléstechnika
• működő elektronika
• kis teljesítményű rendszerek
• Alacsony és közepes feszültségű berendezések
• Informatikai és távközlési berendezések
• Fotovoltaikus rendszerek
Elvárások:
• Kivitelezéshez használt villamos szerelési anyagok ismerete,
• Rajzolvasási ismeret,
• Igényes, precíz munkavégzés,
• Csapatmunkában való együttműködés,
• Gyakorlati tapasztalat,
• Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány,
• B kategóriás jogosítvány,
• Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Kínálatunk:
• Német bejelentett munkazserződés
• A cég által biztosított szállás (ingyenes)
• Magyar anyanyelvű kapcsolattartó
• Juttatások úgy mint Karácsonyi pénz és fizetett szabadság

Ha fel keltettük érdeklődésüket, akkor jelentkezzenek, és küldjék el önéletrajzaikat E-mailben.

További német villanyszerelő állások