Ugrás a tartalomra

Autószerelő állás Ulmban, havi 1600 - 2150 €

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254507647
call
+498331836926
munka-nemetorszag@randstad.de

map
Ulm

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 15,10-21,67€/hó

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁS, Ulm

Autószerelő, havi nettó 1600 - 2150 €

Partnercégünk számára keresünk autószerelőket, akik kisteherautó szerelésében is jártasak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munkavégzés helye:

89079 Ulm, Németország

Feladatok:

• kisteherautók javítása, szervízelése.

• Computeres diagnosztika

•. Elsősorban mechanikus, kisebb elektromonikus szerelések.

Elvárások:

• szakirányú végzettség

• többéves tapasztalat kisteherautó javításban, szerelésben

• műszaki rajz olvasása

• hidraulikai/pneumatikai ismeretek

• egészségügyi alkalmasság

• B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Nyelvtudás:

• beszédképes német nyelvtudás

• önálló kommunikáció német nyelvű kollégákkal

Bérezés:

• bruttó 15,10 – 21,67 €/óra (havi 151,67 munkaóra)

Amit biztosítunk:

• határozatlan idejű szerződés

• hosszútávú munkavégzés átvételi lehetőséggel

• munkaruházat

• teljes munkaidős, németországi bejelentett állás

• német egészség- és nyugdíjbiztosítás

• ingyenes, magyar nyelvű tanácsadás adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez