Gépjármű biztosítás Németországban

AWI vagy MAG (CO) hegesztö állás, Offenburg

persona képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity persona

phone_android
call
+49781914825
email katalin.hajos@persona.de

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
14-16.- € + potl.

Nemet bejelentésü, hosszútávú alkalmazotti munkaviszony, nem kiküldetéses!

AWI (WIG/TIG) és/vagy MAG (CO) hegesztöket keresünk Offenburg-környékére (DE), hosszútávra, alapszintü német nyelvtudással, saját gépkocsival! Szállásban, ügyintézésben segítünk! Oraber br. 14-16,- € + 25% tulorapotlek

Elvárások:
•német min. A2 szintü nyelvtudás
•szakirányú végzettség
•releváns tapasztalat
•kézügyesség, éleslátás, precíz munkavégzés, terhelhetőség
•biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
•jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz
•érvényes minősítés megléte, vagy többéves tapasztalat
•túlóra vállalása

Amit kínálunk:
•német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
•karácsonyi- és szabadságpénz a próbaidö (6 hónap) után
•világszínvonalú, modern munkakörnyezet
•stabil, hosszútávú munkahely
•ingyenes német nyelvtanfolyam A2 szinttöl
•igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
•segítünk a szállásban és beilleszkedésben

Bérezés: gyakorlattól, végzettségtöl, német nyelvtudás szintjétöl, minösítés meglététöl függ

További német hegesztő állások

Oldalak