Asztalos, havi 2400 - 2700 € + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254507647
call
+498331836926
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 2400-2700€/hó

people Párokat vesznek fel?

RANDSTAD ÁLLÁSOK, NÉMETORSZÁG

Asztalos, havi nettó 2400 - 2700 € + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás

A világ vezető luxus yacht belsőépítész cégéhez keresünk asztalos munkatársakat.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjuk, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

Munka-nemetorszag@randstad.de

Munkavégzés helye:

Németország, (Hollandia, Olaszország)

Feladatok:

  • Luxus yachtok belső terének kialakítása
  • Önálló munkavégzés rajz alapján
  • Előre legyártott darabok beszerelése
  • A beszerelés minőségének ellenrzése

Elvárások:

  • Asztalos végzettség és több éves szakmai tapasztalat
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • egészségügyi alkalmasság

Nyelvtudás:

  • kommunikációképes (A2/B1) német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • több mint 2 éves szakmai tapasztalat

Bérezés:

  • havi nettó 2400 - 2700 € nettó
  • ingyenes, kulturált szálláslehetőség vagy lakbértámogatás 500 €-ig

Amit biztosítunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • munkaruházat
  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás
  • német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategóriaváltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjuk küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: