Gépjármű biztosítás Németországban

Targoncás állás Münchenben, 14 € brutto + 12 € NETTO napidíj

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity gaalmark

phone_android
call
+4989416168174
email mark.gaal@ontimesolutions.de

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
14 €/óra +20 NETTO

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég targoncás munkatársakat keres, 14€+20€ NETTO napidíj+utazási költségtérítés

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég targoncás munkatársakat keres. Közvetítöi díj nincs!!

Munkavégzés helye:
- München

Feladatok:
- anyagmozgatás, árupakolás
- dokumentáció
- targoncavezetői feladatok ellátása

Elvárások:
- német nyelv alapszintű ismerete
- ezen a  területen szerzett tapasztalat
- targoncavezetői engedély
- önállóság, precizitás

Bérezés:

Kezdés: 14,00€ brutto/Std + 12€ netto napidíj
7 hónap: 14,69€ brutto/Std+ 12€ netto napidíj
9 hónap: 15,20€ brutto/Std+ 12€ netto napidíj
15 hónap: 16,71€ brutto/Std + 12€ netto napidíj

- német nyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@ontimesolutions.de e-mail címen vagy a +4915116025358 elérhetőségen.

​Facebook: Aktuális munkáinkat, hirdetéseinket az alábbi facebook csoportban megtalálhatóak: https://www.facebook.com/groups/368813226884847/

Németországi targoncás, targoncavezető állások