Kérj ajánaltot több biztosítótól egyszerre.  Részletek:
open_in_new

Targoncás állás Münchenben, emelkedő bérezéssel 19,34€ brutto/Std-ig!

Talentixx képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity Talentixx

phone_android
call
+491623084295
email mark.gaal@talentixx.de
info

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
19,34E brutto-ig

Targoncás állás Münchenben, emelkedő bérezéssel 19,34€ brutto/Std-ig!!

-----MUNKALEHETŐSÉG (targoncás állás)------

A Talentixx munkaerőkölcsönző cég targoncás munkatársakat keres! Folyamatosan emelkedő bérezés!!!

Munkavégzés helye:

- 85570 Markt Schwaben (München környeke)

Feladatok:

- anyagmozgatás (palettak, gitterboxok)

- kamionok ki- es bepakolása

- targoncavezetői feladatok ellátása

Elvárások:

- német nyelv alapszintű ismerete

- targoncavezetői engedély

- önállóság

Bérezés:

Kezdés: 12,20€ brutto/Std + 25€ netto napidíj+ pótlékok

(1-es adókategóriában 151,67 órával számolva min 1900-1950E netto)

6 hét után: 13,48€ brutto/Std + 25€ netto napidíj+ pótlékok

3. hónaptól: 14,06€ brutto/Std + 25€ netto napidíj+pótlékok

5. hónaptól: 15,24€ brutto/Std + 20€ netto napidíj+pótlékok

7. hónaptól: 16,99€ brutto/Std + 15€ netto napidíj+pótlékok

9. hónaptól: 17,58€ brutto/Std + 15€ netto napidíj+pótlékok

15. hónaptól: 19,34€ brutto/Std + 10€ netto napidíj+pótlékok

Munkaidő: hétfőtől- péntekig, napi 7,5óra+ 30 perc szünet!

Szálláslehetőség van!

- németvagy magyar nyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@talentixx.de e-mail címen vagy a +49 162 3084295 elérhetőségen

Németországi targoncás, targoncavezető állások