Gépjármű biztosítás Németországban

Összeszerelő állás Münchenben, 16,71€/h-ig, Szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity gaalmark

phone_android
call
004915116025358
email mark.gaal@ontimesolutions.de

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
16,71€-ig+ 7€ netto

Lakókocsikhoz tartozó klíma és fűtő berendezések összeszerelése

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég összeszerelő pozícióba munkatársakat keres!! Kiemelt bérezés!!!!Közvetítési díj nincs!!

Munkavégzés helye:
- München környéke (85640, Putzbrunn)

Feladatok:
- lakókocsikhoz tartozó klíma és fűtő berendezések összeszerelése
- végtermékek montírozása
- minőségellenőrzés

Elvárások:
- német nyelv alapszintű ismerete
- önálló, precíz munkavégzés
- termelésben szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség (autószerelő, műszerész, lakatos, hegesztő stb)

Bérezés:
Kezdés: 14,00€ brutto/Std +utazási költségtérítés
7 hónap: 14,69€ brutto/Std+utazási költségtérítés
9 hónap: 15,20€ brutto/Std+utazási költségtérítés
15 hónap: 16,71€ brutto/Std +utazási költségtérítés
A munkaidő: hétfőtől- péntekig

- németnyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@ontimesolutions.de e-mail címen vagy a +4915116025358 elérhetőségen