Kérj ajánaltot több biztosítótól egyszerre.  Részletek:
open_in_new

Ügyintéző állás

PDS GmbH képe

EMAIL HÍVÁS MOBIL

map perm_identity PDS GmbH

phone_android
call
+4962154583406
email buero@pds-personal.de

dns

language Nyelvtudás: keves

euro_symbol
kezdő bruttó 1.850 €

Ügyintéző munkatársat keresünk Ludwigshafen-i irodánkba

Keresünk fémiparban tevékenykedő és munkaerőkölcsönzéssel foglalkozó fiatalos német cégünkhöz ügyintéző / adminisztrátor munkakörbe kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése (dokumentumok kezelése, számlák gyűjtése, feldolgozása, excel listák, adatbázisok kezelése, frissítése, stb.)
  • Dolgozók munkájának támogatása irodában, munkaterületen vagy szálláson (felmerülő napi problémák kezelése, dolgozók orvoshoz és egyéb helyre szállítása, új kiutazók fogadása és információval való ellátása, munkaruha, védőfelszerelések beszerzése, stb.)

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • alap német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, e-mail)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs készség és csapatban való munka
  • Rugalmasság és precizitás

Amit adunk:

  • Határozatlan munkaszerződés, német bejelentéssel, heti 40 óra
  • Induló bruttó 1.850 € fizetés, mely megfelelés esetén a próbaidő után emelkedhet
  • Céges autó, céges telefon

Munkavégzés helye: 67069 Ludwigshafen

Munkakezdés ideje: 2022. január közepe-vége

Pályakezdők jelentkezéseit is örömmel fogadjuk!

Jelentkezéseket kizárólag e-mail formában fogadunk el önéletrajz csatolásával!

E-mail: buero@pds-personal.de